156 views

▼ bağlantı filmi ▶️▶ http://tubeplus.pro/movie/521029-annabelle-comes-home

▼ bağlantı filmi ▶️▶ http://tubeplus.pro/movie/521029-annabelle-comes-home

Annabelle 3İndir 2019 Türkçe Dublaj 1080p

Annabelle 3Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça

Annabelle 3izle | Full izle, Hd izle, 720p izle, Türkçe Dublaj izle, Annabelle 3Filmini Türkçe Dublaj, 1080p ve Tek Part seçenekleri ile birlikte sitemizden İzleyebilirsiniz.

Movie Detail :

Vizyon tarihi 5 Nisan 2019 (2s 12dk)

Yönetmen David F. Sandberg

Oyuncular: Zachary Levi, Asher Angel, Mark Strong devamı

Tür Aksiyon, Fantastik

Ülke ABD

Özet ve Detaylar:

Herkesin içinde bir süper kahraman yatar, kimileri için bu birkaç sihirli sözcük ile ortaya çıkabilir! 1939 yılında yaratılan süper kahraman Shazam, genç Billy Batson’ın ihtiyaç anlarında sihirli sözcükleri söyleyerek dönüşebildiği bir süper kahraman. Sihirli sözcükleri söylediği an dünyanın en güçlü ölümlüsüne dönüşen karakter, gündelik hayatında okul ödevleri gibi meselelerle boğuşurken, süper kahraman olduğunda da dünyanın güvenliği için mücadele veriyor. Süleyman’ın bilgeliği, Herkül’ün gücü, Atlas’ın dayanıklığı, Zeus’un görlemi, Aşil’in cesareti ve Merkür’ün hızına sahip olan karakter, edindiği güçlerin sahiplerinin baş harfleri ile S.H.A.Z.A.M. adını alıyor. Peki bu güçlü yetişkin bedenini yöneten küçük bir çocuğun ruhu bir araya gelince ortaya nasıl bir kahraman çıkıyor?

Tags:

Annabelle 3Türkçe Dublaj, Annabelle 3izle altyazılı, Annabelle 3ne zaman çıkacak, Annabelle 3Online, Annabelle 3Filmini Türkçe Dublaj, Annabelle 3Türkçe Dublaj İzle full hd tek parça, Annabelle 3izle, Annabelle 3cinemaximum,

Responses